úterý 31. srpna 2010

Začínáme!

Vítám všechny kamarády, známe i náhodné návštěvníky na svém blogu/prodejních stránkách o tvoření z FIMO hmoty.

Už ani přesně nevím, jak to všechno začalo... jsem trochu neposedný člověk, který k popracovní relaxaci potřebuje tvořivý koníček. Pletu, háčkuju, tvořím z papíru, pořád něco.

Někdy v létě 2010 jsem se dostala k článkům o tvoření z FIMO hmoty. Víte co? Svedu to na stránky Moniky Brýdové!! Od ní už byl jen krůček k Nemravce aka Petře Nemravové nebo úžasně inspirativním stránkám PCC. V Tescu jsem nakoupila obyčejnou plastelínu za pár kaček a začala experimentovat podle návodů na těchto stránkách. Trochu mě to chytlo, takže druhý den jsem už na internetu sháněla, kde se dá koupit FIMO.

Následovaly první pokusy, první míchání barev, první přívěšky, první pečení.
Od té doby není dne, kdy bych nemodelovala, nepekla, nebrousila, nelakovala, nezalévala do křišťálové pryskyřice, nekompletovala nebo alespoň neutrácela za další kostičky nebo bižuterní komponenty.

A jak píšu už v úvodu - mám jen jeden krk, dvě uši, dvě ruce a proto bych se s Vámi ráda podělila o své vlastnoruční výtvory, které si můžete objednat buď u mě osobně nebo na e-mailu volfish@centrum.cz
Již zítra pro vás spustím první fotogalerii, ve které můžete vidět, co dělám, ale taky třeba objednat něco pro radost sobě nebo někomu blízkému.

Žádné komentáře:

Okomentovat